Про нас - ActGreen
Компактні ЕКО СУМКИ для щоденного використання. Складаються в чохол. Різні кольори. Висока якість, фабричний пошив в Україні.
эко сумка, эко сумки, эко, еко торба, еко, еко сумка, еко сумки, ект грин, ектгрин, акт грин, actgreen, act green, текстильная сумка, тканевая сумка, сумка из ткани, компактная сумка, пляжная сумка, спортивная сумка, сумка для спорта, сумка для покупок, reusable bag, ecobag, eco bag, eco
72
page-template-default,page,page-id-72,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-product-single-wide-gallery,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Наша місія:

Виробляючи та пропонуючи Вам довговічні багаторазові торби найвищої якості, ми сприяємо скороченню обсягів сміття і збереженню природних ресурсів планети.

Коли ви маєте намір придбати поліетиленовий пакет, замисліться про загальновідомі факти:

  • за статистичними даними, 7–9% світових побутових відходів – це поліетиленові пакети;
  •  на виробництво поліетилену витрачається близько 4% невідновлюваних запасів нафти;
  • поліетиленовий пакет знаходиться у використанні 15-30 хвилин, а розкладається в природних умовах ймовірно протягом 400 років, вносячи шкідливі хімічні речовини до ґрунту. При спалюванні також виділяє величезну кількість отрути, такої як діоксини та фурани;
  • приблизно четверта частина водної поверхні вкрита пластиковим сміттям. Щороку від проковтування або заплутування в пластиковому смітті можуть гинути більше мільйона морських птахів, китів, тюленів та черепах.

Проект Act Green допомагає людству бути більш свідомим, маючи добру звичку дбати про оточуюче середовище і раціонально використовувати ресурси планети.

Проект Act Green засновано в 2017 році в Києві.

Команда Act Green використовує, по можливості, відновлювані та перероблювані матеріали і прагне працювати на екологічно стійких принципах.

Ми регулярно збираємо і передаємо сотні поліетиленових пакетів компаніям зі вторинної переробки ресурсів. Ви можете приєднатися до цього руху прямо зараз.

Команда Act Green

У січні 2015 року я зробила дуже сміливий вчинок – створила проект-експеримент “104 дні без поліетилену”. На цей час наша сім’я повністю відмовилася від використання поліетиленових пакетів. Це було складно, але в той же час – цікаво. Ми розробили свою систему покупок, в якій були тільки багаторазові сумки, мішечки, баночки, контейнери.

У 2016 році створила ще один проект – Zero Waste Ukraine, який дозволив зменшити кількість сміття в 70 разів. Екологічний шопінг – це не лише корисно для природи, але і стильно. Завдання торб Act Green – мотивувати до турботи про природу. Завжди приємно отримувати компліменти на касі магазину й на ринку: “У вас такі гарні торбинки” або “Я вас пам’ятаю, ви піклуєтеся про природу і не користуєтеся пакетами”.

Я хочу, щоб якомога більше людей отримувало такі компліменти і стало власниками торбинок і мішечків від Act Green.

Марианна Бойко екоблогерка.